Одиграно 1. Коло Општинске лиге Варварин

Фудбалери Фудбалског клуба Мареново победили су као домаћини у дербију Општинске лиге екипу ФК Парцане резултатом 4:1 (2:1). За Мареново три поготка постигао је Анђелковић у 15. 35. и 70. минуту и Петковић у 61. минуту, док је једини погодак за Парцане постигао Урошевић у 41. минуту.

У осталим утакмицама одиграним овог викенда, Костреж из Ћићевца савладао је екипу Градца из Плочника резултатом 3:1, док је Младост из Тољевца као гост надиграо Велику Мораву из Села Варварина (2:0) . И ФК Ушће из Сталаћа славило је у Орашју против ОФК Орашја резултатом 2:1.

У наредном колу Младост гостује Градцу у Плочнику, Ушће у Сталаћу очекује Велику Мораву, Парцане екипу ОФК Орашја, док Мареново игра против Кострежа у Ћићевцу. Утакмице 2. Кола Општинске лиге Варварин играју се у суботу и недељу, 24. и 25. септембра у 15:30.