Categories: Спорт

Каратисти “Темнића” корак до медаље на Првенству Србије

Овог викенда у Младеновцу је одржано Првенство Србије у каратеу за категорије полетарци, пионири и наде. Карате клуб “Темнић” представљала су четири такмичара који су изборили пласман на ово престижно такмичење.

Иако није освојена ниједна медаља, сви такмичари су се борили у мечевима за бронзу и на крају заузели одлична четврта места у својим категоријама. С обзиром на жестоку конкуренцију међу најбољим младим каратистима Србије, овај резултат представља велики успех и подстрек за будућа такмичења.

Тренери и руководство клуба изразили су понос на борбеност и постигнути успех младих такмичара, уз поруку да се рад и упорност увек исплате.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак ремизирао са румунским суперлигашем Херманштадом: Повољни утисак о игри Чарапана

Напредак је у првој провери на зимским припремама у Турској ремизирао против румунског суперлигаша Херманштада…

Опширније
Categories Спорт

Напредак жестоко ради на припремама у Турској: Сутра утакмица са Херманштадом из Румуније

Напредак је одмах по доласку у Белек, у Турској, започео жесток ритам припрема за нову…

Опширније
Categories Спорт

Напредак стигао у Турску на други део припрема: Две недеље у традиционалној бази у Белеку

Екипа Напретка је отпутовала у Турску на други део зимских припрема. У традиционалној бази у…

Опширније