Трстеник ће 29. новембра постати центар борилачких спортова у региону, јер ће у Хали спортова од 18 часова бити одржан јубиларни, X “Лазарев мегдан”, догађај који је током претходне деценије постао један од најпрепознатљивијих спортских брендова у Србији.
Посетиоце очекује вече испуњено адреналином, врхунским борбама и динамичним програмом, док ће они који не могу да присуствују догађају уживо моћи да прате манифестацију путем телевизијског канала “Арена Fight” и канала “Централ Инфо“.
Овогодишњи мегдан доноси посебну атракцију – међународни супер меч у спортском обарању руке између репрезентације Србије и екипе из Чешке. Овај дуел најављен је као један од најузбудљивијих момената вечери и биће круна богатог програма припремљеног у част деценијског јубилеја.
Организатори поручују да ће се у Трстенику поново осетити права спортска грозница, уз атмосферу која сваке године окупља велики број гледалаца и љубитеља борилачких дисциплина. Десети “Лазарев мегдан” биће, како истичу, најуспешније и најсвечаније издање до сада.



