У Хали спортова СТЦ “Темнић” одржано Окружно такмичење у футсалу

У Хали спортова Спортско туристичког центра “Темнић” у Варварину одржано је Окружно такмичење у малом фудбалу на коме је учествовало шест средњошколских образовних установа са територије Расинског округа.

У категорији дечака, на Окружном такмичењу учествовали су ученици Гимназије “Вук Караџић” из Трстеника, Средње школе из Бруса, Средње школе “Свети Трифун” из Александровца, као и домаћин, Средња школа Варварин. Прво место у овој категорији освојили су ученици Средње школе “Свети Трифун” из Александровца, обавестила нас је проф. физичког васпитања Снежана Васић.

Кад су у питању девојке, у овој категорији учествовале су представнице три школе и то Економско-трговинске из Крушевца, Техничке школе Трстеник и Средње школе “Свети Трифун” из Александровца, а прво место освојиле су ученице Економско-трговинске школе из Крушевца.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Темнић 1924 поражен у Варварину после драматичне завршнице

Утакмица 20. кола Зоне “Запад” између Темнића 1924 и Младог борца из Седлара донела је…

Опширније

ОШ “Свети Сава” победник “Пажљивкове смотре 2025” у општини Трстеник

Последњи такмичарски дан “Пажљивкове смотре 2025” протекао је у знаку знања и сналажљивости најмлађих основаца,…

Опширније

Одржано 56. Општинско такмичење “Шта знаш о саобраћају 2025” у Трстенику

У оквиру едукационог програма намењеног подизању свести деце о значају безбедности у саобраћају, у Трстенику…

Опширније