ФК Темнић 1924 испустио победу у Челареву, Павловић двоструки стрелац

Фудбалери Темнића 1924, у утакмици 22. кола Прве лиге Србије, ремизирали су у Челареву против домаће ЧСК Пиваре резултатом 2:2 (1:1). Домаћини су повели у 5. минуту игре поготком Шљиванчанина и онда креће борба за изједначење, а затим долази и до преокрета.

Стратег Темнића 1924 Драган Ђорђевић у 38. минуту уместо Марка Грујовића у игру уводи Игора Павловића који после непуних 8 минута на терену Варваринце доводи до изједначења и са резултатом од 1:1 одлази се на одмор. У другом полувремену изједначена борба, док у 70. минуту игре Игор Павловић, постигавши други погодак на овом мечу, преокреће резултат у корист гостију.

Таман кад су се сви понадали да ће гости однети из Челарева у Варварин сва три бода, у надокнади времени следи шок. После прекршаја у шеснаестерцу Темнића 1924 са беле тачке био је прецизан Крстановић, тако да је овај меч завршен без победника, идентичним резултатом као у сусрету у јесењем делу првенства.

Са 22 освојена бода, из исто толико утакмица у досадашњем делу првенства, Темнић 1924 заузима 13. позицију, док је данашњи противник, ЧСК Пивара, на 14. позицији са 21. бодом. Наредни противник Варваринаца је фењераш Јагодина, која је поражена на свом терену од ужичке Слободе са резултатом од 2:0 (1:0).