Фудбалери Темнића 1924 славили над Јухором из Главинаца

Фудбалери Темнића 1924 славили су над екипом Јухора из Главинаца резултатом 4:1. Након 10 одиграних кола, Варваринци су непоражени на свом терену, а у досадашњем првенству Зоне “Запад” забележили су 7 победа, два пораза и један реми.

Темнић је повео у 8. минуту игре поготком Виктора Петровића, само минут касније предност је удвостручио Милан Тодоровић, да би гости смањили предност у 17. минуту преко Војислава Миладиновића. На 3:1 повећао је Павле Тодоровић у 25. минуту игре. У самом финишу меча, у 90. минуту, коначан резултат од 4:1 постоваио је фудбалер Темнића 1924 Јован Јовановић.

У осталим утакмицама 10. кола Кушиљево је декласирало екипу Виноградара из Злегиња са 6:0, Слога је у Деспотовцу славила над екипом Орлова из Јасенова резултатом 4:2, У Јовцу су домаћа Младост и ОФК Лугомир одиграли дуел без голова, Млади Борац је у Седлару ремизирао са екипом Рембаса резултатом 1:1, Трстеник ППТ је био бољи од комшијског Благотина и славио са 2:0, док је Жупа у Александровцу савладала екипу Левча са 2:0.

На табели води Морава 1918 са 27 освојених бодова, други је Темнић 1924 са 22, трећа екипа Трстеника ППТ са 21, а Жупа четврта са 19. У наредном колу Варваринци су слободни зато што је екипа Мајдево – Купци иступила из такмичења