Копаоник славио у Варварину

Стари комшијски дерби између Темнића 1924 и Копаоника, некад српсколигашки, пружио је квалитетну игру. После неколико полуприлика у 39. минуту судија Булатовић досудио је слободан ударац са неких 22-23 метра полулево за Копаоник. Лопту је наместио искусни ас Вукојевић, пребацио живи зид, заправо за толико је у зиду склонио главу играч домаћих Јован Јовановић и лопта је баш ту прошла, погодила стативу и завршила у мрежу за вођство гостију.

Само што је почело друго полувреме капитен Темнића 1924 Михајловић је изједначио. Темнић 1924 је преузео иницијативу на терену, голман гостију Ђорђе Ђокић најпре је одбранио дуел 1 на 1 са Станојковићем, па Јованом Јовановићем и Михајловићем. Казна за промашаје стигла је у 84. минуту после корнера који је судија Булатовић досудио, а да ни сам није видео да ли је корнер. Уследио је корнер са десне стране, а Ненад Видојевић је као небески скакач спустио лопту главом у мрежу немоћног младог голмана Темнића 1924 Војина Марковића

И на крају, поново Ђорђе Ђокић, голман гостију. У 88. минуту, по десној страни, стуштио се Велисављевић, ушао 16 метара, опалио у супротну малу мрежицу, али је голман гостију кад су сви видели лопту у голу врховима прстију лопту послао у корнер за победу и златне бодове Копаоника, а нове бриге Темнића 1924.

Темнић 1924 – Копаоник (Брус) 1:2 (0:1)

Стадион Темнића у Варварину. Судија: Милош Булатовић 6. Стрелци: Михајловић у 48. минуту за Темнић и Вукојевић у 39. и Ненад Видојевић у 84. минуту за Копаоник. Опоменути играчи: Лазаревић и Душан Јовановић (Темнић). ИГРАЧ УТАКМИЦЕ: Ђорђе Ђокић (Копаоник).

Темнић 1924: Марковић 7,5, Душан Јовановић 7, Јелић 7, Велисављевић 7, Михајловић 7,5, Станојковић 6,5, Јован Јовановић 7, Лазаревић 7 (Милојевић 6,5), Симоновић 7, Куртановић 7 (Немања Марковић -)

Копаоник: Ђокић 8, Планинчић 6,5 (Милићевић 7), Урош Кнежевић 7 (Макрагић 7), Немања Кнежевић 7, Видојевић 7, Чукарановић 7, Николић 6,5, Милисављевић 7,5, Вукојевић 7,5, Живановић 6,5, Бургић 6,5.