Categories: Здравље

Лекарска слава прослављена и у Дому здравља “Др Никола Џамић”

Православни празник посвећен Светим Врачима Козми и Дамјану, празник који је и лекарска слава, прославили су уз обред сечења славског колача и запослени са гостима у Дому здравља “Др Никола Џамић” у Врњачкој Бањи.

Директорка ове установе др Весна Малићанин поздравила је присутне, пожелела им добродошлицу, а затим говорила о досадашњим активностима које су успешно реализоване и истакла изузетну сарадњу са Општином Врњачка Бања.

Овој лекарској слави у Дому здравља присуствовали су и општински функционери, председник општине Бобан Ђуровић, његов заменик Иван Џатић и председник Скупштине општине Врњачка Бања Иван Радовић.

Они су запосленима честитали славу и пожелели успехе у наредном периоду у раду са бројним пацијентима и поручили да ће, као и до сада, помоћи износом од 20 милиона динара за потребе функционисања служби у овој установи.

Славски колач, уз уобичајену молитву, пресекао је намесник Жички, свештеник Саша Ковачевић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Здравље

“Меркур” представио нове програме и зимске погодности на Сајму туризма у Новом Саду

На 56. Међународном сајму туризма у Новом Саду, Специјална болница “Меркур” представила је најновије услуге,…

Опширније
Categories Здравље

Још једна успешна акција добровољног давања крви у Трстенику

У сарадњи са Заводом за трансфузију крви из Ниша, Црвени крст Трстеник организовао је још…

Опширније
Categories Здравље

Одлазак у пензију легенде врњачког здравства

Након прославе лекарске славе Светих Врачева – Козме и Дамњана, колектив Специјалне болнице за интерне…

Опширније