Милан Лукић генерални секретар Савеза за школски спорт општине Варварин

На ванредној изборној Скупштини Савеза за школски спорт општине Варварин за новог генералног секретара ове организације изабран је професор физичког васпитања Милан Лукић.

Лукић ради као професор физичког васпитања у Основној школи “Драги Макић” у Бошњану и Средњој школи Варварин, а на ову функцију изабран је уместо Сање Бошковић која је поднела оставку због одласка на ново радно место, у школи у Крушевцу.

У изјави за наш портал Лукић је истакао да су основни планови у наредном периоду реализација буџета планираног за ову годину. Он је додао да су сва такмичења у овој школској години одржана, али и најавио увођење неких нових секција.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Спортска хала у Трстенику испуњена до последњег места – деца обележила “Дан спорта” уз сјајну енергију

У оквиру 13. сезоне “Плазма Спортских игара младих”, у Трстенику је одржан “Дан спорта”, који…

Опширније
Categories Спорт

Почео пријем нових генерација у Школу фудбала “Калчо”

У Школи фудбала “Калчо” у току је упис нових чланова за дечаке рођене у периоду…

Опширније

Ученици Средње школе Варварин стицали нова знања у оквиру “DX” академије

Чланови Ученичке компаније “Infinite Green” Средње школе Варварин имали су прилику да стекну нова знања…

Опширније