Напредак ремизирао са Вождовцем у Крушевцу, утакмица без голова и победника

Напредак је најављивао и желео победу против Вождовца, али се утакмица завршила непопуларним резултатом и без голова (0:0). Подели плена под Багдалом сигурно су задовољнији београдски Змајеви.

Напредак је имао неколико сјајних прилика у првом полувремену против Вождовца, али је несавладив био голман београдских Змајева Крунић. Гости су имали два покушаја у првом полувремену – Сетока у 11. и Мијаиловића у 36. минуту, када је Петрић успешно одбранио свој гол и то је од њих било све.

Пулени тренера Душана Ђорђевића су имали више од игре, створили неколико добрих прилика. У 17. минуту је Болха дијагоналом упослио Стефана Јовановића, а он центрирао на другу стативу, право на главу Чечарићу, који је правовремено скочио и – погодио стативу. Само минут касније, поново је шутирао Чечарић, али је Крунић био на правом месту и успешно одбранио.

Запажени Крстић је у 25. минуту одлично извео слободан ударац, лопта је ишла под пречку, али још једном се истакао голман гостију и Напредак је имао још један корнер. После центаршута Стефана Јовановића у 34. минуту, лопту је прихватио Вукајловић и шутирао поред гола. Последња шанса за вођство Чарапана у првом полувремену била је у 37. минуту, када је Шарић упутио пас за Чечарића, уследила је асистенција за Болху, који је промашио, за мало.

У другом полувремену прва шанса за домаћина виђена је у 49. минуту. Крстић је упослио Болху, који је послао лопту у празан простор, у који је утрчавао Ђорђе Јовановић, али стигао је да га омете Дамјановић и опет корнер. Нова шанса за вођство се указала у 65. минуту. Крстић је из слободног ударца, који је практично био скраћени корнер, шутирао директно у гол, али још једном се испречио Дамјановић и отклонио опасност по свој гол.

У односу на први део, темпо је, затим, опао, иако су у финишу утакмице обе екипе покушавале да стигну до победе, али голова није било и Змајеви су још једном остали непоражени.