Пао и Млади борац у Варварину, нови бодови за екипу Темнића 1924

У 4. колу Зоне “Запад” фудбалери Темнића 1924 савладали су на свом терену екипу Младог борца из Седлара резултатом 2:0 (0:0) . Првих 45 минута игре одиграно је без голова, а домаћин је у другом полувремену, у 65. минуту игре поготком Стефана Радосављевића. Коначан резултат поставио је Душан Ћосић у 85. минуту, који је био прецизан са беле тачке након прекршаја гостију у свом шеснаестерцу.

У осталим мечевима 4. кола Зоне “Запад” Кушиљево је славило код куће против екипе Мајдево – Купци резултатом 3:0, ОФК Лугомир је поражен на свом терену од Јухора из Главинаца резултатом 1:2, Рембас је у Јасенову био бољи од домаћих Орлова и славио са 3:1, Виноградар је на свом терену у Злегињу победио екипу Благотина са 4:3, Слога је у Деспотовцу савладала Левач са 5:4, Жупа је у Јовцу савладала домаћу Младост резултатом 2:0, док је Морава 1918 у Ћуприји победила екипу Трстеника ППТ резултатом 2:0.

На табели води Морава 1918 из Ћуприје са 12 бодова, колико има и другопласирана Жупа. Темнић 1924 је трећи са 9 бодова, четврти Рембас са 8, а Јухор пети са 7. Наредног викенда игра се и комшијски дерби, сусрет између Темнића 1924 и Трстеника ППТ, на стадиону крај Западне Мораве у Трстенику.