Подела плена под Багдалом, Трајал у Крушевцу одиграо нерешено са Инђијом (1:1)

Утакмица 11. кола Прве лиге Србије између Трајала и Инђије завршена ремијем, са резултатом 1:1. Трајал није успео ни трећи пут да оствари победу на Градском стадиону у Крушевцу. Гости из Инђије су одолели домаћину и однели пола плена у свој Срем. Можемо слободно рећи да су имали среће.

Гумари су кренули офанзивно од самог почетка, имали иницијативу и успели да поведу у 18. минуту, голом Стефана Голубовића. У самој завршници првог полувремена Трајал је остао са играчем мање. Радосав Алексић је, после прекршаја над Десанчићем, добио директни црвени картон. Нова несрећа за Трајал дошла је у 44. минуту када је Бојан Мијајиловић постигао аутогол и тако је Инђија поравнала резултат.

Да клупе не контролишу утакмицу на прави начин није дозвољено, јер то негативно утиче на играче и публику. Страсти су надвладале разум па је дошло до сукоба између њих. Судија Урош Ружић казнио је тренера Трајала Николића и Петровића.

Актери меча су желели да се он што пре заврши, јер је реалан био реми, иако су оба тима на почетку желела победу. Није било изгледнијих шанси, осим ситуације у 50. минуту, када Голубовић није успео да затресе мрежу гостију, после добро изведеног корнера.

Трајал сада заузима девето место на таабели, са 12 бодова, а у следећем колу гостује Металцу у Горњем Милановцу.