Categories: Спорт

Темнић 1924 у недељу дочекује Раднички из Пирота

Фудбалери Темнића 1924 одлично су стартовали у такмичењу Српске лиге Исток и у одиграних три кола имају две победе и један реми. У недељу их већ очекује још један дерби са екипом Радничког из Пирота, а чувар мреже варваринског српсколигаша Петар Јокић очекује нова три бода на стадиону крај Велике Мораве.

“Атмосфера у клубу је супер, пристигло је још пар играча, појачали смо конкуренцију, сви добро радимо целе недеље и очекујем једну добру утакмицу, можда најбољу партију у овој полусезони. Искрено, очекујем победу”, поручује Јокић оценивши да Темнић 1924 ове сезоне има једну од најјачих екипа у лиги.

Он позива публику да у недељу 09. септембра дође на стадион Темнића у Варварину у великом броју како би им дали подршку и заједно прославили још једну победу.

Пред 4. коло Српске лиге Исток Темнић 1924 заузима трећу позицију на табели са 7 бодова, док су пироћанци на шестој позицији са 5 освојених бодова. Цена улазнице за недељну утакмицу износи 100 динара, а почетак је заказан за 16:00 часова.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак дочекује ИМТ у недељу: Најважнија утакмица првог дела сезоне

Напредак у недељу (21 сат) дочекује ИМТ са Новог Београда. О очекивањима Крушевљана разговарано је…

Опширније
Categories Спорт

Напредак ремизирао са Јавором у Ивањици: Стрелци омашили, одбране на висини задатка

Напредак је у Ивањици са домаћим Јавором одиграо нерешено и без голова (0:0). “Запретили су…

Опширније
Categories Спорт

Напредак гостује Јавору у Ивањици: Чарапани желе да затресу Јавор

Напредак сутра, у 19 сати, гостује Јавору у Ивањици. Навијачи и Управа крушевачког суперлигаша нису…

Опширније