Забрана аутобуског, железничког и водног превоза путника

Влада Републике Србије донела је данас Уредбу о допуни Уредбе о мерама за време ванредног стања, у вези са заштитом од ширења заразних болести, којом се уводи забрана обављања међумесног превоза путника аутобусима на територији Републике Србије.

Новом уредбом се такође на територији наше земље забрањује обављање међународног и унутрашњег железничког саобраћаја за превоз путника, као и међународног и домаћег водног саобраћаја за превоз путника.

Забрана се не односи на превоз за који је, у складу са епидемиолошком ситуацијом, добијена дозвола министра надлежног за послове саобраћаја.

Апелујемо на све грађане да у условима ванредног стања покажу одговорност и солидарност и остану код својих кућа и тако допринесу смањењу ширења заразне болести COVID-19, наводи се у саопштењу Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре.

0 0 гласова
Гласање за чланке

Повезани постови

Колектив Специјалне болнице за интерне болести у Врњачкој Бањи испратио Зорицу Милићевић у пензију

Уз пригодан ручак, дружење и много емоција, колектив Специјалне болнице за интерне болести у Врњачкој Бањи испратио је у заслужену пензију дугогодишњу куварицу Зорицу Милићевић. Окупљени запослени, на челу са…

После проналаска документације на факултету: Тужилаштво испитује догађаје са протеста

Више јавно тужилаштво у Београду саопштило је да је током предистражног поступка који се води поводом смрти М.Ж. и околности под којима је дошло до запаљења пиротехничких средстава на Филозофском…

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова

СПОРТ

0
Ваш коментар на ову вест?x