Categories: Спорт

Завршен баскет турнир 3х3 на Омладинском тргу у Трстенику

Сваке вечери на Омладинском тргу у Трстенику велики број гледалаца посматрао је занимљиве утакмице, на традиционалном 11. по реду турниру у баскету 3×3. Према речима Горана Лазића, једног од кључних људи у организацији овог турнира, такмичило се 30 екипа у четири категорије из Трстеника, Врњачке Бање, Крушевца и Краљева.

На почетку програма турнир је свечано отворио Владимир Савић, председник Спортског савеза општине Трстеник. Организатори турнира били су Спортско удружење “Олдтајмери”, КК “Прва петолетка” и кафе “Биоскоп”. Покровитељи су били општина Трстеник, Спортски савез, Народни универзитет и већи број спонзора.

У финалном делу турнира, у категорији ветерана, “Баскеташи са Коцке” победили су “Олдтајмере 3” са 18:13. У сусрету сениора екипа “Рођино кафанче” победила је екипу “Кладионица Пин Бет” са 21:16, а у категорији пионира “Хидромат 013” победио је екипу Спортског савеза са 16:12. У мини баскету “Вила Савка” победила је “Санекс Про” са 16:14.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак победио екипу Железничара, коначно стигла чарапанска победа

Напредак је на свом терену победио екипу Железничара из Панчева са 2:1. Напредак се од…

Опширније
Categories Спорт

Злато и бронза за каратисте “Прве петолетке”

Трстенички Карате клуб “Прва петолетка” остварио је изузетан успех на међународном такмичењу, где су њихови…

Опширније
Categories Спорт

Напредак дочекује екипу Железничара у недељу у Крушевцу

Напредак у недељу (13 часова) дочекује Железничар из Панчева. Ривал Чарапанима је на четвртом месту…

Опширније