Categories: Култура

Општина Варварин у емисији ТВ “Happy” “Прело у нашем сокаку” у суботу 21. септембра

У суботу, 21. септембра, од 11:00 до 13:00 часова, своју историју, традицију, културу, обичаје, народни мелос, туристичке, привредне и развојне потенцијале, гастрономске специјалитете, младе заљубљенике у фолклор и народно стваралаштво представиће општина Варварин у емисији “Прело у нашем сокаку” која се емитује на Телевизији “Happy”.

Промоција образовног система у Варварину, прича о великој победи устаничке војске на Варваринском пољу, о 23. септембру и борби за слободу, датуму који Варварин слави као свој Дан, као и великом јунаку Јови Курсули посебне су тебе емисије.

Кроз двочасовни тв мозаик, посвећен темнићком крају, гледаоци ће бити у прилици да сазнају шта је то што општина Варварин нуди потенцијалним посетиоцима и зашто је баш Темнић једна од најлепших дестинација за одмор и авантуру у централној Србији.

5 1 оцена
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Култура

КЛИС наставља традицију: Осамнаеста изложба посвећена женама

Поводом 8. марта, Међународног дана жена, Клуб ликовних стваралаца (КЛИС) из Трстеника организује традиционалну, 18.…

Опширније
Categories Култура

Књижевно вече са Бранкицом Дамјановић 6. марта у Општинској библиотеци “Варварин”

У организацији Општинске библиотеке “Варварин”, у петак, 6. марта 2026. године, биће одржано књижевно вече…

Опширније
Categories Култура

Нена Лаловић представила свој роман “Откуп поткупа”: Трилер који брани праве вредности

У организацији Општинске библиотеке “Варварин” одржана је промоција романа “Откуп поткупа” књижевнице Нене Лаловић из…

Опширније