Categories: Спорт

Напредак победио екипу Чукаричког у Крушевцу: Заслужени тријумф Чарапана

Напредак је на свом терену славио против екипе Чукаричког са 2:1. “Шок терапија” са променом на клупи Напретка је имала ефекта, Славољуба Ђорђевића је на клупи Напретка заменио спортски директор Младен Додић и доказао да му улога спасиоца оправдано припада.

Напредак је од првог минута кренуо офанзивно и после пола сата игре на семафору је било – 2:0. После асистенције Шарића, већ у петом минуту вођство је донео млађани Брусјанин Владимир Милетић, прецизним ударцем са ивице шеснаестерца. По други пут се Милетић уписао у листу стрелаца у 30. минуту, када је био најприсебнији и најсналажљивији пред голом гостију.

Чукарички се није мирио са поразом, виђено је неколико шанси, али је Лазар Балевић бранио на врхунском нивоу, као да има стотину руку и заслужује стартну позицију на голу Крушевљана. У 60. минуту примио је велелепни гол за који није крив он, већ одбрана. Кабић се нашао сам на ивици казненог простора, био је прецизан и гости су преполовили предност Чарапана.

До краја утакмице гости из Београда су имали иницијативу и већи посед лопте, али је Напреткова одбрана била сигурна. На супротној страни Чарапани су имали шансе у финишу утакмице и за убедљивији тријумф, али Игњатовић и капитен Бастајић нису били прецизни и остало је коначно 2:1 за домаћина.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје Расинског округа од 2021. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак победио екипу Железничара, коначно стигла чарапанска победа

Напредак је на свом терену победио екипу Железничара из Панчева са 2:1. Напредак се од…

Опширније
Categories Спорт

Злато и бронза за каратисте “Прве петолетке”

Трстенички Карате клуб “Прва петолетка” остварио је изузетан успех на међународном такмичењу, где су њихови…

Опширније
Categories Спорт

Напредак дочекује екипу Железничара у недељу у Крушевцу

Напредак у недељу (13 часова) дочекује Железничар из Панчева. Ривал Чарапанима је на четвртом месту…

Опширније