Categories: Спорт

Напредак гостује ИМТ-у у Лозници: Победа је императив за Чарапане

Напредак у 22. колу шампионата  гостује ИМТ-у недељу, од 14 часова, на стадиону Лагатор у Лозници.

“Да кренемо од здравственог билтена, једини који изостаје је Бастајић, остали су здрави. Што се саме утакмице тиче, очекује нас тежак противник који игра у великом интензитету са доста дуела. Ову недељу смо искористили и припремали се за тако нешто. Прошла утакмица је оставила горак укус, међутим, имамо наш план, циљ, држимо се тога и док сам овде, наставићемо да радимо и да се боримо. Јасно, ово је као и свака друга утакмица коју играмо. Идемо на победу и то је једноставно тако”, изјавио је је тренер Никола Дринчић.

Да ли ће бити неких измена у екипи, јер старт није био очекиван, тренер Дринчић није желео да открива. Српски омладински репрезентативац и голман Крушевљана Лазар Балевић уверава да је мотивација код играћа на највишем нивоу.

“Ове недеље смо јако напорно радили, усвајали захтеве које је тренер тражио. Знамо колико нам је победа потребна, сви смо тога свесни, јер то је једини исход који нам одговара. Идемо у Лозницу са превеликом жељом за борбу и победу”, поручује Балевић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје Расинског округа од 2021. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Средњошколци показали велико срце – играли за Сару

У Хали спортова Спортског центра “Темнић”, у организацији ученика Средње школе Варварин, одржан је хуманитарни…

Опширније
Categories Спорт

Мини баскет у Варварину у знаку дружења и развоја младих талената

У Хали спортова Спортског центра “Темнић” у Варварину, протеклог викенда је одржан мини баскет турнир…

Опширније
Categories Спорт

Напредак изгубио од Војводине у Новом Саду

Фудбалери Напретка поражени су на гостовању у Новом Саду од екипе Војводине резултатом 4:1, у…

Опширније