Млади заинтересовани за програм интернет-електронског пословања

Агенција за Регионални развој Расинског округа, Канцеларија за младе општине Трстеник и Народни универзитет Трстеник успешно су организовали бесплатну обуку за електронско пословање чиме је потврђена успешна сарадња Канцеларије за младе општине Трстеник и Агенције за Регионални развој Расинског округа.

“Ова обука служи да упознамо потенцијалне власнике фирми о свим предностима интернер и електронског пословања. Наравно да за један дан не можеш да научиш да будеш експерт у некој области, али могу се уочити само детаљи и видети како радити даље”, каже предавач на одржаној обуци Катарина Крстановић додавши да на инсталираним веб сајтовима фирме могу рекламирати своје производе да не би имали веће трошкове.

Теме су заинтересовале углавном младе људе који би на овакав начин желели да унапреде већ постојећи посао или да га започну, док у Канцеларији за младе, према речима координатора Ненада Смиљковића, најављују и друге активности и програме током лета у којима се требају што више укључивати млади људи.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Економија

НАЛЕД и Општина Трстеник покрећу програм подршке женама предузетницама и малој привреди

Извршна директорка НАЛЕД-а Виолета Јовановић посетила је општину Трстеник поводом промоције нових позива за подршку…

Опширније
Categories Економија

Локални акциони план запошљавања донео шансу за 24 бизнис идеје

Општина Варварин, у сарадњи са Националном службом за запошљавање – Филијала Крушевац и ове године…

Опширније
Categories Економија

Рујишник прославио 17. “Дане купине”

У насељу Рујишник, у општини Трстеник, одржана је по 17. пут пољопривредно-културно-забавна манифестација “Дани купине…

Опширније