Categories: Спорт

Генерална проба пред старт пролећног дела Прве лиге Србије, Темнић 1924 у недељу гостује Новом Пазару

Фудбалски клуб Темнић 1924 уговорио је генералну пробу пред старт пролећног дела првенства у Првој лиги Србији па ће ривал Варваринаца у недељу бити Нови Пазар. Како су нас обавестили из варваринског прволигаша, овај меч ће бити одигран 04. марта на терену са вештачком травом СРЦ “Шутеновац”, са почетком од 14:00 часова.

У протеклом периоду фудбалери Темнића 1924 припреме су одрадили веома добро, ремизирали су против Јединства у Параћину, изгубили са минималним резултатом од Јагодине и забележили победу у дуелу са српсколигашем, зајечарским Тимоком, а одрађене су и десетодневне припреме где је варварински прволигаш у три припремна меча забележио три ремија (Струга Трим-Лум, Тетекс и Лабуништа) и из Македоније се вратио непоражен.

Наставак такмичења у Првој лиги Србије стартује већ следећег викенда када Варваринци путују за Пирот где из очекује екипа Радничког над којом су фудбалери Темнића 1924 у првом колу у Крушевцу славили са 1:0.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак победио екипу Железничара, коначно стигла чарапанска победа

Напредак је на свом терену победио екипу Железничара из Панчева са 2:1. Напредак се од…

Опширније
Categories Спорт

Злато и бронза за каратисте “Прве петолетке”

Трстенички Карате клуб “Прва петолетка” остварио је изузетан успех на међународном такмичењу, где су њихови…

Опширније
Categories Спорт

Напредак дочекује екипу Железничара у недељу у Крушевцу

Напредак у недељу (13 часова) дочекује Железничар из Панчева. Ривал Чарапанима је на четвртом месту…

Опширније