Categories: Спорт

Хуманитарни турнир у малом фудбалу 4. априла у СЦ “Темнић”

У организацији Ученичког парламента ОШ “Јован Курсула” у четвртак, 4. априла, у Хали спортова СЦ “Темнић”, са почетком од 11 сати, биће одигран хуманитарни турнир у малом фудбалу са циљем прикупљања средстава за лечење корисника Фондације “Буди хуман”.

Цена улазнице је симболичних 100 динара, а на турниру ће учествовати екипе ОШ “Јован Курсула” из Варварина, “Драги Макић” из Бошњана, “Херој Мирко Томић” из Доњег Крчина и “Доситеј Обрадовић” из Ћићевца. Испред улаза у Халу спортова биће постављен штанд са слатким и сланим специјалитетима, а средства од продаје такође одлазе у хуманитарне сврхе.

“Понесите добру вољу и по који динар, дођите да се засладимо, забавимо и помогнемо”, поручују из Ученичког парламента ОШ “Јован Курсула”

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Тријумф кошаркашица Средње школе Варварин, остварен пласман на Републичко такмичење

Кошаркашице Средње школе Варварин оствариле су изузетан спортски успех освојивши прво место на Међуокружном такмичењу,…

Опширније
Categories Спорт

Карате клуб “Прва петолетка” међу најбољима у Србији

Карате клуб “Прва петолетка” из Трстеника остварио је изузетан успех на проглашењу најуспешнијих клубова и…

Опширније
Categories Спорт

“Пробаскет 2020” славио у дербију у Трстенику

Дерби првенства Друге регионалне лиге “Југ” између кошаркашица “Трстеника” и екипе “Пробаскет 2020” из Пирота…

Опширније