Categories: Спорт

Ноћни турнир у малом фудбалу “Обреж 2019” стартује 22. јула

Ноћни турнир у малом фудбалу, који у оквиру “Обрешког спортског лета” организује Месна заједница Обреж, стартује 22. јула на терену Основне школе “Мирко Томић” у Обрежу, а пријаве се могу извршити до 19. јула, када је и извлачење парова (20:00h).

На овогодишњем ноћном турниру у малом фудбалу “Обреж 2019” екипе ће се такмичити у три категорије, котизација за сениоре је 3.000,00 динара по екипи, док су пријаве за пионире (2005/06) и кадете (2003/04) бесплатне. Наградни фонд турнира је 100% од уплата и зависи од броја пријављених екипа, па ће тако победник турнира освојити 60% од уплате, другопласирана екипа 30% и трећепласирана 10%.

За све ближе информације и пријављивање заинтересовани се могу обратити путем бројева телефона 069/791-189 – Милош и 064/872-06-11 – Слава.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

1 Коментар
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре
čika Joca
čika Joca
12. јул 2019. 00:09

Srećno 🙂

Још информација

Categories Спорт

Напредак гостује Чукаричком у Панчеву: Иако ослабљени, Чарапани се надају позитивном резултату

Напредак у својој десетој узастопној суперлигашкој сезони сутра гостује Чукаричком у Панчеву, где игра меч…

Опширније
Categories Спорт

Напредак потписао дефанзивца Ивана Шуберта, Чарапани појачали бедем у одбрани

Напредак је потписао двогодишњи уговор са штопером Иваном Шубертом и у значајној мери појачао одбрану.…

Опширније
Categories Спорт

Напредак победио хрватски Славен Белупо, Чарапани успешно завршили припреме у Словенији

У последњој контролној утакмици пред почетак Првенства Суперлиге Србије Напредак је победио Славен Белупо са…

Опширније