Categories: Спорт

Општина Варварин наставља са улагањем у инфраструктуру, стадион Темнића добија трибине

Председница општине Варварин др Виолета Лутовац Ђурђевић, њен помоћник Немања Чолић и шеф кабинета Стефан Петковић обишли су стадион Темнића где је у току постављање трибина са 400 седећих места. Оно што следи, то је уређивање прилазног дела игралишту.

Општинским буџетом за 2024. годину опредељена су средства за улагање у спортску инфраструктуру и за нова опремања спортских полигона и фудбалских игралишта, а након израде пројекта за изградњу трибина на стадиону Темнића, кренуло се и у реализацију овог пројекта.

ФК Темнић 1924 ове године слави 100 година постојања, а као рођендански поклон од стране општине Варварин изграђене су нове трибине, за потпуни ужитак свих навијача једног од најстаријих клубова у Србији.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Средњошколци показали велико срце – играли за Сару

У Хали спортова Спортског центра “Темнић”, у организацији ученика Средње школе Варварин, одржан је хуманитарни…

Опширније
Categories Спорт

Мини баскет у Варварину у знаку дружења и развоја младих талената

У Хали спортова Спортског центра “Темнић” у Варварину, протеклог викенда је одржан мини баскет турнир…

Опширније
Categories Спорт

Напредак изгубио од Војводине у Новом Саду

Фудбалери Напретка поражени су на гостовању у Новом Саду од екипе Војводине резултатом 4:1, у…

Опширније