Categories: Спорт

Ужичка Слобода гостује Темнићу 1924

Фудбалери Темнића 1924 припремају се за сутрашњу утакмицу 29. кола Прве лиге Србије у којој ће, на стадиону Спортско рекреативног центра “Јединство” у Параћину, дочекати екипу ужичке Слободе. Што се тиче исхода сутрашње утакмице, он је мање битан зато што је у претходним утакмицама већ све одлучено, тако да ће Варваринци од лета играти поново у Српској лиги Исток, док је Слобода изборила опстанак у Првој лиги Србије.

На терен “Јединства” у Параћину неће изаћи Милош Тинтор који се повредио на тренингу, као и Игор Павловић и Камерунац у дресу Темнића 1924 Фердинанд Фон Фру због ранијих повреда, док су сви остали играчи спремни за сутрашњи меч који ће бити одигран са почетком од 17 часова.

У завршници првенства Варваринци заузимају 14. позицију која води у нижи ранг. Слобода се налази изнад црте, на 12. позицији на табели, са 33 освојена бода.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак дочекује ИМТ у недељу: Најважнија утакмица првог дела сезоне

Напредак у недељу (21 сат) дочекује ИМТ са Новог Београда. О очекивањима Крушевљана разговарано је…

Опширније
Categories Спорт

Напредак ремизирао са Јавором у Ивањици: Стрелци омашили, одбране на висини задатка

Напредак је у Ивањици са домаћим Јавором одиграо нерешено и без голова (0:0). “Запретили су…

Опширније
Categories Спорт

Напредак гостује Јавору у Ивањици: Чарапани желе да затресу Јавор

Напредак сутра, у 19 сати, гостује Јавору у Ивањици. Навијачи и Управа крушевачког суперлигаша нису…

Опширније