Categories: Спорт

Љупко Петровић гост Темнића 1924 у Сокобањи

Фудбалери Темнића 1924 налазе се већ недељу дана у Сокобањи где одрађују први део припрема за наставак првенства Српске лиге “Исток”, а ових дана их је посетила и једна фудбалска легенда, директор софијског ЦСКА и тренер који је освојио Лигу шампиона са Црвеном Звездом, Љупко Петровић.

“Љупко Петровић је већ трећи дан гост фудбалера Темнића 1924 који су на припремама у Сокобањи. Господин Петровић је три дана држао предавања нашим фудбалерима, у петак је одржао и један тренинг, а биће наш гост још један дан”, рекао нам је у ексклузивној изјави генерални секретар варваринског српсколигаша Славољуб Благојевић.

Што се тиче припрема, Благојевић нас је обавестио да фудбалери Темнића 1924 тренирају два до три пута дневно. На припремама се налази 25 фудбалера, одиграна је већ једна припремна утакмица против Синђелића где су Варваринци славили са 3:2, после вођства од 3:0, а стрелци за Темнић 1924 били су Матија Павловић, Марко Коларевић и Ристић. У наставку меча тренер Небојша Рудић је испробао све играче, младе снаге и после велике борбе, на неискуство, примили су 2 гола тако да је овај меч завршен резултатом 3:2.

Што се тиче осталих припремних утакмица у Сокобањи, у недељу 10. фебруара од 13:00, на новом Спортско-рекреативном центру “Подина” у Сокобањи, фудбалери Темнића 1924 одмериће снаге са неготинским Хајдук Вељком и том приликом биће проверена и сва појачања која у међувремену стигну у клуб. Још један контролни меч Варваринце очекује у Сокобањи, а противник са којим ће играти у уторак, 12. фебруара од 14 часова, биће екипа Радничког из Свилајнца.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар, главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Велики успех каратисткиња “Темнића” на турниру у Врњачкој Бањи

Протеклог викенда у Врњачкој Бањи одржан је 22. Интернационални турнир “Врњачка Бања Опен”, који је…

Опширније
Categories Спорт

Фудбалски спектакл у Ћићевцу: Слога нови првак и будући зонaш

У последњем колу Прве Расинске окружне лиге, фудбалери Слоге из Ћићевца приредили су спектакл за…

Опширније
Categories Спорт

Напредак победио Младост ГАТ у баражу за Суперлигу, “џокер” Стојиљковић донео опстанак

Напредак је победио екипу Младости ГАТ из Новог Сада у баражу за Суперлигу (1:0) и…

Опширније