Други дан Турнира Месних заједница у малом фудбалу, славиле екипе Варварина, Бачине и Доњег Катуна

На школском полигону у Варварину, утакмицама преосталих парова Група А, Б и Ц, настављен је Турнир Месних заједница општине Варварин у малом фудбалу. Вечерас су победе однеле екипе Месних заједница Варварин, која је над комшијама из Села Варварин славила резултатом 5:1, Бачина која је савладала Мареново са 3:0 и Доњи Катун који је, после неколико преокрета, славио у дуелу са екипом састављеном од становника шест месних заједница Горњег Темнића (Тољевац, Пајковац, Мала Крушевица, Карановац, Доњи и Горњи Крчин) резултатом 4:3.

У првом дуелу Милош Петковић је већ у првих 15 минута решио питање победника, у листу стрелаца уписао се чак четири пута, пети гол за Варваринце постигао је Далибор Симоновић, док је једини стрелац на вечерашњем мечу за екипу МЗ Село Варварин био Стефан Петковић.

Екипа Месне заједнице Бачина била је боља у дуелу са Мареновом и прве бодове у Групи Б освојила головима Виктора Марковића, Марка Ћирића и Миодрага Стаменковића.

Трећи дуел је био најнеизвеснији. Доњи Катун је повео поготком Давида Јаковљевића, изједначење је дошло пар минута касније када је противничку мрежу затресао Никола Лукић, да би недуго затим Миљан Миленковић довео у вођство екипу Горњег Темнића. Екипа из Доњег Катуна успела је да до краја првог полувремена дође до изједначења преко Мирослава Петковића и са резултатом 2:2 се отишло на паузу.

У наставку игре Јован Васић доводи Доњи Катун у вођство, Миљан Миленковић поново Горњи Темнић доводи до изједначења, да би пред сам крај сусрета победу и прва три бода екипи МЗ Доњи Катун обезбедио Јован Васић поставивши коначних 4:3.

Турнир се наставља у петак, на истој локацији, у 20 часова снаге ће одмерити екипе месних заједница Бошњане и Мареново, у 20:50 на програму је дуел Избенице и Варварина, а за крај вечери, у 21:40 и меч између Залоговца и Доњег Катуна.