Дубљани на свом терену укњижили три нова бода

У 24. колу Друге Расинске окружне лиге у Дубљу, пред око 50 гледалаца, по лепом и сунчаном времену утакмицу су одиграли стари ривали, домаћи Каменорезац 76 и гостујућа екипа Омладинац из Угљарева. Победили су Дубљани са 2:1 и тако освојили три важна бода.

Током целог сусрета играло се отворено и није то била нека запажена игра једних и других који су наступили без пар првотимаца, али после ове победе Каменорезац 76 се налази на 10. месту табеле са 33 бода. Сусрет је водио главни судија Петар Милићевић, са помоћницима Александром Миловановићем и Милошем Миленковићем, док је дужност делегата професионално је обавио Слободан Обрадовић.

Домаћи су први дошли у вођство погодком голгетера Ђорђија Андријашевића у 30. минуту и са овим резултатом је завршено прво полувреме. У наставку иста игра, без реализација све до 48. минута када играч гостију Никола Стојановић постиже леп погодак шутем са више од 20 метара тако изједначивши резултат на 1:1. Домаћи су, после једне лепе акције, поново дошли до резултатске предности 2:1, а стрелац је био Бранко Топаловић у 76. минуту, што је уједно и био коначан резултат овога меча.

У среду у госте Дубљанима долази екипа Велике Дренове, то је одложен сусрет, а затим два кола узастопно Каменорезац 76 гостује најпре код екипе Жупски бисери у Лаћиследу, па затим у Почековини код екипе Пољопривредник.