ФК Темнић 1924 прошетао кроз Деспотовац, Стефан Радосављевић први асистент тима

Фудбалери Темнића 1924, слободно се може рећи, прошетали су се кроз Деспотовац. Сјајним асистенцијама Стефан Радосављевић, најпре у 51. минуту за евро гол Радоњића и Михајловићу у 71. минуту, одиграо је једну од најбољих партија у црвеном дресу. Тачку на резултат ставио је тандем популарних “Шећера” Ахмети – Спасић који је затресао мрећу за коначних 3:0.

У осталим утакмицама последњег кола јесењег дела првенства Рембас је у Ресавици декласирао госте из Кушиљева са 7:0, Јухор и Благотин су у Главинцима поделили бодове одигравши 1:1, ОФК Лугомир је у Ракитову ремизирао са Жупом одигравши 2:2, Орлови су у Јасенову потопили Трстеник ППТ са 3:2, Виноградар је у Злегињу славио над Младим борцем из Седлара са 3:1, док је Морава 1918 у Јовцу победила домаћу екипу Младости са 5:3.

На табели води Морава 1918 са 40 освојених бодова у јесењем делу првенства Зоне “Запад”, Темнић 1924 је на другој позицији са 34 освојена бода, трећи је Трстеник ППТ са 27, а четврти Рембас са 23. На зачељу табеле налази се Младост из Јовца са 11 освојених бодова, Левач има бод више, док 12. и 13. позицију држе Орлови из Јасенова и Благотин из Пољне са по 14 бодова.

СЛОГА (Деспотовац) – ТЕМНИЋ 1924 0:3 (0:0)

Судија Јован Бојичић (Ниш) 8. Стрелци: Радоњић у 53, Михајловић у 71. и Спасић у 76. минуту. Опоменути играчи: Љубисављевић (Слога) и Тодоровић, Ћосић, Михајловић и Радоњић (Темнић). ИГРАЧ УТАКМИЦЕ: Стефан Радосављевић (Темнић).

СЛОГА: Драгутиновић 6, Милановић 5,5, Здравковић 6, Тодосијевић 6 (Јевремовић 6,5), Андрејић 7, Љубисављевић 5,5, Бранковић 6,5, Илић 7, Радосављевић 6 (Милетић-), Милошевић 6,5, Никодијевић 7. ТЕМНИЋ 1924: Стаменковић 7,5, Радосављевић 8, Ћосић 7, Драгољуб Коларевић 7,5, Михајловић 7,5, Јован Јовановић 7,5, Радоњић 7,5, Ахмети 7,5 (Јевремовић), Топаловић 7 (Спасић 7,5), Тодоровић 7,5 (Бошковац 7,5), Виктор Петровић 7,5 ( Вујић-).