Темнић 1924 претрпео пораз у Прахову

Протеклог викенда одиграно је треће коло Српске лиге Исток у коме је екипа Темнића 1924 из Варварина претрпела пораз у Прахову од домаћег Дунава резултатом 2:0 (0:0).

Варваринци су се добро држали у првом полувремену, али је домаћин до вођства ипак успео да дође у 71. минуту игре, да би коначан резултат био постављен у 73. минуту са беле тачке.

После три одиграна меча у овогодишњем првенству Темнић 1924 налази се на 11. позицији на табели са три освојена бода, а већ у недељу на игралишту крај Велике Мораве дочекаће новајлију у Српској лиги Исток, екипу ОФК Топличанина.

Резултати 3. кола Српске лиге Исток: Дунав – Темнић 1924 2:0; СФС Борац – Моравац Орион 3:0; Цар Константин – Јединство 3:1; Радан – Власина 1:2; ОФК Топличанин – Тимочанин 0:1; Јагодина – ОФК Синђелић 3:1; ГФК Дубочица – Трстеник ППТ 4:0; Будућност – Рембас 3:0.