Categories: Спорт

Фудбалери Инђије савладали Темнић 1924 минималним резултатом

Фудбалери Темнића 1924 поражени су у последњем мечу 28. кола Прве лиге Србије у Инђији са 1:0 (0:0) и тако изгубили и последњу наду за опстанак у овом рангу такмичења.

После неколико напада фудбалера Инђије, око 35. минута Вукашин Томић долази до прилике да Варваринце доведе у вођство шутом из слободног ударца са око тридесетак метара, али је лопта ишла директно на чувара мреже домаћина Станивуковића.

Једини погодак на овом мечу догодио се у 67. минуту и то из прекида када Вујасин шутира у горњи угао гола и лопту шаље у мрежу голмана гостију Јокића за победу Инђије и нова три бода.

Након 28. кола Инђија заузима пету позицију на табели ПЛС са 43 бода, док Темнић 1924 заузима 14 позицију, која води у нижи ранг, са 25 бодова. Следећи противник Варваринцима је ужичка Слобода, а тај меч је на програму у суботу, 26. маја, са почетком од 17 часова на стадиону СРЦ “Јединство” у Параћину.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Каратисти “Прве петолетке” освојили 59 медаља на “Гранд приx Србија 2025” у Александровцу

Млади каратисти Карате клуба “Прва петолетка” из Трстеника остварили су изузетан успех на такмичењу ЈКА-WSKA…

Опширније
Categories Спорт

Напредак ремизирао са екипом ТСЦ у Бачкој Тополи: Први ударци на голове за поделу бодова

Напредак се коначно покренуо са мртве тачке и после неколико узастопних пораза успео да освоји…

Опширније
Categories Спорт

Млади каратисти “Темнића” успешни у Чачку – пет пласмана на Куп Србије

На квалификационом турниру Купа Карате савеза уже Србије, који је у суботу одржан у Чачку,…

Опширније