Categories: Спорт

Фудбалери Трајала кренули са припремама, циљ у наредној сезони – Прва лига Србије

Нови члан Српске лиге Исток, екипа ФК Трајал из Крушевца, под руководством шефа стручног штаба Миљојка Гошића, започела је припреме за ново првенство са великим амбицијама, освајањем шампионске титуле и пласманом у Прву лигу Србије.

Према плану припрема, “гумари” ће први део припрема одрадити у Крушевцу, затим се селе на десет дана у Брзеће где је планирано и одигравање три контролне утакмице са Сутјеском, Бокељом и Жарковом, а након тога, по повратку у Крушевац, заказана је генерална проба са Колубаром из Лазаревца, десетак дана пре почетка првенства, док је у плану и меч против Динама из Врања.

Иначе, екипу Трајала ове године, поред Немање Савића који је прекомандован из омладинског погона у први тим, појачало је и пар младих играча из Напретка, а ради се о Филипу Ђуровићу, Филипу Гогићу, Марку Ристићу, Милану Гашићу, Велимиру Станковићу и Ненаду Јовановићу (голман).

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак дочекује ИМТ у недељу: Најважнија утакмица првог дела сезоне

Напредак у недељу (21 сат) дочекује ИМТ са Новог Београда. О очекивањима Крушевљана разговарано је…

Опширније
Categories Спорт

Напредак ремизирао са Јавором у Ивањици: Стрелци омашили, одбране на висини задатка

Напредак је у Ивањици са домаћим Јавором одиграо нерешено и без голова (0:0). “Запретили су…

Опширније
Categories Спорт

Напредак гостује Јавору у Ивањици: Чарапани желе да затресу Јавор

Напредак сутра, у 19 сати, гостује Јавору у Ивањици. Навијачи и Управа крушевачког суперлигаша нису…

Опширније