Categories: Култура

Концерт Арт ансамбла “Мајка Јевросима” у крушевачком Геронтолошком центру

Арт ансамбл “Мајка Јевросима” из Крушевца одржао је у крушевачком Геронтолошком центру пригодни концерт популарне музике где су наступили и Милан Спасојевић, Владица Радојевић и Милан Милојевић, док је за поетски тренутак био задужен Љубодраг Обрадовић, председник Удружења песника Србије “ПоезијаСРБ”.

Обрадовић је говорио песме “Јабуке и дуње” и “Твоје ћутање ми говори”, а на концерту је представљено и стваралаштво Радована Ђорђевића, корисника услуга Геронтолошког центра.

Концерт је организовала и водила Јелена Ђорђевић, док је за техничку подршку био задужен Бранко Симић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар, главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Култура

Хуманитарна аукција васкршњих јаја у Трстенику: Прикупљено 496 хиљада динара за лечење деце

У Ликовном салону Дома културе у Трстенику одржана је хуманитарна аукција васкршњих јаја, на којој…

Опширније
Categories Култура

“Кнез Милан Обреновић (1854–1881) – од бератлије до суверена” – Историјско дело о владару који је обликовао модерну Србију

У фоајеу Народне библиотеке у Ћићевцу свечано је представљена прва од укупно три књиге о…

Опширније
Categories Култура

Поново ради Позориште: Варваринци након десет година поново на сцени

После десетогодишње паузе, једно од најбољих аматерских позоришта у Србији, Градско позориште у Варварину, поново…

Опширније