Categories: Политика

Нападнуте просторије ДС у Крушевцу, поцепана застава Србије

У суботу, у центру Крушевца, непозната лица напала су просторије Градског одбора Демократске странке (ДС) и том приликом су разбијена врата и поломљена брава, а поцепане су и српска и страначка застава, саопштено је из ове странке.

Председник ДС Драган Шутановац, осудивши овај “политички мотивисан напад”, оценио је да је циљ “овог вандалског чина очигледан покушај застрашивања активиста и чланова ДС”.

“У Србији Александра Вучића, Братислава Гашића, Небојше Стефановића и Александра Вулина, безбедност свих грађана је угрожена, а насиље као метод политичке борбе постало је њихово најчешће средство за обрачун са политичким противницима”, рекао је Шутановац.

Како се наводи у саопштењу, овај случај је пријављен полицији која је направила записник и тренутно се трага за починиоцима.

Поводом овог случаја огласио се путем саопштења и Градски одбор Српског покрета обнове (СПО) у Крушевцу који је најоштрије осудио напад на просторије Демократске странке и изразио очекивање да ће надлежни органи да пронађу починиоце овог напада у најкраћем могућем року.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Политика

Одржана XVII седница Скупштине општине Варварин, усвојен буџет за 2026. годину

У сали Скупштине општине Варварин одржана је XVII седница локалног парламента, на чијем дневном реду…

Опширније
Categories Политика

Одборничка група “Александар Вучић – Варварин не сме да стане” покренула иницијативу “родитељ неговатељ”

Одборничка група “Александар Вучић – Варварин не сме да стане” покренула је на данашњој седници…

Опширније
Categories Политика

Скупштина општине Варварин заседа 17. децембра, на дневном реду 24 тачака

Председник Скупштине општине Варварин, Саша Живадиновић, сазвао је 17. седницу локалног парламента, која ће бити…

Опширније