Categories: Спорт

Атлетско финале “Велика награда Србије” у Крушевцу

У Крушевцу је одржана конференција за новинаре на којој је најављено атлетско финале “Велика награда Србије”. Такмичење је најавио помоћник градоначелника за омладину и спорт Предраг Миленковић, а о пропозицијама је говорио директор такмичења Горан Беговић.

Атлетски клуб Крушевац организује у суботу 23. септембра 2017. године велику атлетску манифестацију. Најмлађи атлетичари такмичари такмиче се од 12.00 на Првенству Србије за млађе пионире и пионирке, а након њих наступају од 15:30 искуснији на Финалу Велике награде Србије.

Очекује се учешће више од 400 такмичара. Најмлађи се боре за титуле и медаље државних првака, док је за старије обезбеђен наградни фонд за све победнике. Покровитељ читавог програма је Град Крушевац.

Овим такмичењем Клуб завршава атлетску сезону у Крушевцу у којој смо веома успешно организовали велики број такмичења од којих су најзначајнија Првенство Србије за сениоре-ке, Првенство Србије за јуниоре-ке и Школско првенство Србије.

Извор: крушевац.рс

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Млади трстенички каратисти настављају да нижу успехе

Трстенички каратисти клуба “Прва петолетка” још једном су донели у свој град бројне медаље, потврђујући…

Опширније

Варваринске кошаркашице тријумфовале у Брусу

На окружном такмичењу средњих школа у кошарци одржаном у Брусу, кошаркаши и кошаркашице Средње школе…

Опширније
Categories Спорт

Пионирке ОК “Антена 08 – Темнић” победом стартовале у квалификацијама за првенство државе

Пионирке Одбојкашког клуба “Антена 08 – Темнић” успешно су започеле такмичење у квалификацијама за првенство…

Опширније