Напредак победио Дубочицу у Крушевцу са 4:0, Лесковчани пали у првом полувремену

У пријатељској утакмици са Дубочицом из Лесковца, чланом Прве лиге Србије. Напредак је тријумфовао – 4:0. Све голове Чарапани су дали у првом полувремену, а двоструки стрелац је био Ђорђе Јовановић, у шестом и 10. минуту, на асистенције Јовића.

У 16. минуту Стоиљковић је повисио на 3:0, после сјајног центаршута Вукајловића, а у 38. минуту је Станојловић поставио коначан резултат – 4:0.У другом полувремену тренери Гаћиновић и Челар су извели комплетно нове поставе, а промене резултата није било.

За Напредак у првом полувремену су наступали: Бајић, С. Јовановић, Стевановић, Ј. Маринковић, Вукајловић, Јовић, Крстић, Зличић, Ђ .Јовановић, Стоиљковић и Станојловић. У другом полувремену наступили су: Савић, Парађина, Ристић, Мршић, Н. Маринковић, Љубомирац, Бабић, Благојевић, Томић, Ненадовић И Бојовић.