Одличан успех темнићких каратиста на Купу уже Србије и Купу Србије

Током новембра месеца млади каратисти Темнића освојили су нове медаље и то три сребра и три бронзе. На Купу уже Србије одржаном у Чачку, на кавилификационом турниру за Куп Србије у категоријама полетарци, пионири и наде, КК Темнић представљало је четворо младих такмичара и сви су се пласирали на Куп Србије, где су, такође, остварили одличне резултате.

На Купу уже Србије, у конкуренцији више од 500 такмичара из више од 40 клубова, сребро су освојили Мила Богдановић, Дуња Шелић и Димитрије Николић, док је бронзану медаљу освојио Лука Ђурковић.

Након квалификација, уследили су и одлични резултати на Купу Србије, такође одржаном у Чачку, у класи полетарци, пионири и наде, а где су млади каратисти Темнића освојили две бронзане медаље и то Душња Шелић у категорији пионирки и Димитрије Николић у категорији нада.