Categories: Друштво

Полиција ће заштитити уставни поредак и безбедност грађана

Министар унутрашњих послова у Влади Републике Србије Братислав Гашић поручио је да Министарство унутрашњих послова неће дозволити ни насилним појединцима ни групама да угрожавају уставни поредак Републике Србије, безбедност, мир и сигурност свих њених грађана.

Гашић је истакао да је српска полиција спремна да у сваком тренутку брзо и одговорно реагује на сваки покушај екстремиста да руше Србију хистеријом и насиљем и наоружани ходају улицама наше земље.

“Свако ко покуша да своје нечасне мотиве и циљеве спроведе претњама, насиљем, оружјем, суочиће се са одлучним и непоколебљивим одговором Министарства унутрашњих послова, а грађани треба да буду сигурни у снагу, спремност и одлучност своје полиције за очување њихове безбедности”, нагласио је Гашић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Корак ближе прикључењу Бошњана и Маскара на водоводну мрежу

Председница општине Варварин др Виолета Лутовац Ђурђевић и њен заменик Александар Павић одржали су радни…

Опширније
Categories Друштво

Град Крушевац и “Југопревоз Крушевац” Д.О.О. потписали уговор о јавно – приватном партнерству

У кабинету градоначелника Града Крушевца потписан је Јавни уговор о јавно – приватном партнерству, са…

Опширније
Categories Друштво

Општина Варварин унапређује услугу личних пратилаца

Општина Варварин поново показује зашто је лидер међу сличним општинама у издвајању средстава за подршку…

Опширније