Распоред утакмица и табеле по групама – Новогодишњи турнир у футсалу “Варварин 2019”

22.12.2019. (недеља) 16. дан турнира – ФИНАЛЕ

Пионири: Цар Лазар, Темнић – Драги Макић, Бошњане – 6:3;

Кадети: Јанг Бојс, Варварин – Цар  Лазар, Темнић – 6:3;

Ветерани: СТР Ђукић комерц, Варварин – Ливра, Падеж – 10:2;

Сениори: Сјај Кочинац, Параћин – Агапе, Јагодина – 1:1 (4:2п);

21.12.2019. (субота) 15. дан турнира – ТРЕЋЕ МЕСТО

Пионири: Колибри, Јасика – ФК Јухор, Обреж – 3:0;

Кадети: Ултра Бојс, Г. Катун – Темнић, Цар Лазар – 3:4;

Ветерани: ФК Борац, Г. Катун – Мики, Д. Катун – 0:5;

Сениори: Парк 037, Варварин – Тудорс, Јагодина – 8:4;

 

ПИОНИРИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Цар Лазар, Темнић3443+419
2.Драги Макић, Бошњане3297+226
3.Поморавци31728-113
4.Дибала, Варварин3153-520

Група Б:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.ФК Јухор3248+167
2.Колибри312396
3.Директори3109+14
4.Соко3424-200

КАДЕТИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено головаГол разликаБодови
1.Јанг Бојс3112+99
2.Цар Лазар, Темнић3157+86
3.Темнић, Цар Лазар3614-83
4.Ултра Бојс3312-90

СЕНИОРИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено головаГол разликаБодови
1.Сјај Кочинац, Параћин3168+89
2.Јужни ветар, Избеница32312+114
3.Драган и другари, Трешњевица31910+94
4.Покемон мајстори, Варварин3331-280

Група Б:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено головаГол разликаБодови
1.Парк 037, Варварин3123+99
2.Тапетарија Бели бор, Обреж3165+116
3.Мехурићи, Бошњане318-70
4.Туборг 0,33, Крушевац3013-130

Група Ц:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено головаГол разликаБодови
1.Тудорс, Јагодина2218+136
2.Последњи воз, Варварин243+13
3.Иствич, Горњи Катун2512-70

Група Д:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено головаГол разликаБодови
1.Агапе, Јагодина3227+157
2.Нафта пром, Бела Вода3711-44
3.Неки нови клинци, Параћин31218-64
4.Хелфорт 15, Ћуприја3712-51

ВЕТЕРАНИ:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено головаГол разликаБодови
1.СТР Ђукић комерц, Варварин3264+229
2.Ливра, Падеж31218-66
3.ФК Борац, Горњи Катун356-13
4.Мики, Доњи Катун3418-140

18.12.2019. (среда) 15. дан турнира – ПОЛУФИНАЛЕ

Сениори: Тудорс, Јагодина – Агапе, Јагодина – 1:1 (4:5п);

Сениори: Сјај Кочинац, Параћин – Парк 037, Варварин – 4:2;

16.12.2019. (понедељак) 14. дан турнира

Сениори: Агапе, Јагодина – Јужни ветар, Избеница – 7:0; ЧЕТВРТФИНАЛЕ

Сениори: Парк 037, Варварин – Последњи воз, Варварин – 8:2; ЧЕТВРТФИНАЛЕ

Ветерани: Мики, Д. Катун – ФК Борац, Г. Катун – 0:3;

15.12.2019. (недеља) 13. дан турнира

Пионири: ФК Јухор, Обреж – Драги Макић, Бошњане – 2:3; ПОЛУФИНАЛЕ

Пионири: Цар Лазар, Темнић – Колибри, Јасика – 12:2; ПОЛУФИНАЛЕ

Кадети: Цар Лазар, Темнић – Темнић, Цар Лазар – 15:1;

Кадети: Јанг Бојс, Варварин – Ултра Бојс, Г. Катун – 15:3;

Сениори: Тудорс, Јагодина – Тапетарија Бели бор, Обреж – 2:2 (5:4п)

Сениори: Сјај Кочинац, Параћин – Нафта пром, Бела Вода – 9:2;

Ветерани: СТР Ђукић комерц, Варварин – ФК Борац, Г. Катун – 3:0;

14.12.2019. (субота) 12. дан турнира

Пионири: Соко, Д. Катун – Колибри, Јасика – 0:3;

Пионири: Цар Лазар, Темнић – Драги Макић, Бошњане – 4:3;

Кадети: Цар Лазар, Темнић – Јанг Бојс, Варварин – 0:3;

Кадети: Темнић, Цар Лазар – Ултра Бојс, Г. Катун – 2:1;

Пионири: ФК Јухор, Обреж – Директори, Варварин – 2:2;

Ветерани: СТР Ђукић комерц, Варварин – Ливра, Падеж – 13:3;

12.12.2019. (четвртак) 11. дан турнира

Сениори: Неки нови клинци, Параћин – Агапе, Јагодина – 3:11;

Ветерани: Мики, Д.Катун – Ливра, Падеж – 3:5;

10.12.2019. (уторак) 10. дан турнира

Сениори: Хелфорт 15, Ћуприја – Неки нови клинци, Параћин – 5:7;

Ветерани: Ливра, Падеж – ФК Борац, Г.Катун – 4:2;

09.12.2019. (понедељак) 9. дан турнира

Ветерани: СТР Ђукић комерц, Варварин – Мики, Д.Катун – 10:1;

Сениори: Сјај Кочинац, Параћин – Јужни ветар, Избеница – 7:4;

Сениори: Тудорс, Јагодина – Последњи воз, Варварин – 13:6;

Сениори: Парк 037, Варварин – Тапетарија Бели бор, Обреж – 5:2;

08.12.2019. (недеља) 8. дан турнира

Пионири: Колибри, Јасика – Директори, Варварин – 5:1;

Пионири: Соко, Д. Катун – Јухор, Обреж – 2:14;

Пионири: Дибала, Варварин – Поморавци – 0:15;

Сениори: Драган и другари, Трешњевица – Покемон мајстори, Варварин – 12:2;

07.12.2019. (субота) 7. дан турнира

Пионири: Цар Лазар, Темнић – Дибала, Варварин – 22:0;

Кадети: Цар Лазар, Темнић – Темнић, Цар Лазар – 10:2;

Кадети: Ултра Бојс, Г. Катун – Јанг Бојс, Варварин – 0:5;

Пионири: Драги Макић, Бошњане – Поморавци – 10:2;

Сениори: Хелфорд 15, Ћуприја . Агапе, Јагодина – 2:2;

Сениори: Парк 037, Варварин – Туборг 0,33, Крушевац – 3:0;

06.12.2019. (петак) 6. дан турнира

Сениори: Сјај Кочинац, Параћин – Драган и другари, Трешњевица – 6:4;

Сениори: Туборг 0,33, Крушевац – Тапетарија Бели бор, Обреж – 0:10;

05.12.2019. (четвртак) 5. дан турнира

Сениори: Неки нови клинци, Параћин – Нафта пром, Бела Вода – 2:2;

Сениори: Парк 037, Варварин – Мехурићи, Бошњане – 4:1;

04.12.2019. (среда) 4. дан турнира

Сениори: Јужни ветар, Избеница – Покемон мајстори, Варварин – 16:2;

Сениори: Иствич, Г. Катун – Последњи воз, Варварин – 3:4;

03.12.2019. (уторак) 3. дан турнира

Пионири: Колибри, Јасика – Јухор, Обреж – 4:8;

Сениори: Нафта Пром, Бела Вода – Агапе, Јагодина – 2:9;

02.12.2019. (понедељак) 2. дан турнира

Пионири: Соко, Д. Катун – Директори, Варварин – 2:7;

Сениори: Мехурићи, Бошњане – Тапетарија Бели бор, Обреж – 0:4;

01.12.2019. (недеља) 1. дан турнира

Пионири: Цар Лазар, Темнић – Поморавци – 18:0;

Кадети: Цар Лазар, Темнић – ФК Ултра, Г. Катун – 5:2;

Кадети: Јанг Бојс, Варварин – Темнић, Цар Лазар – 3:2:

Пионири: Драги Макић, Бошњане – Дибала, Варварин – 1:16;

Сениори: Јагодина – Иствич, Г. Катун – 8:2;

Сениори: Драган и Другари, Трешњевица – Јужни ветар, Избеница – 3:3.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *