Ремијем у Маренову екипа Ушћа из Сталаћа пласирала се у већи ранг такмичења

У последњем 14. колу Општинске лиге Варварин, на фудбалском игралишту у Маренову, ФК Ушће из Сталаћа ремијем са домаћим тимом из Маренова обезбедило је титулу шампиона Општинске лиге Варварин и тако се пласирало у већи ранг такмичења, а меч је завршен резултатом 1:1.

Утакмицу сезоне, коју је пратило више од 150 гледалаца, водио је главни судија Ненад Бајкић, који је иначе поделио чак 3 црвена (два за госте и један за домаће) и неколико жутих картона, уз асистенцију својих колега Југослава Станисављевића и Саше Кочанца, док је дужност делегата професионално одрадио Ненад Здравковић.

У већем делу сусрета играчи ФК Маренова имали су доста шанси и приметна је била и воља и жеља да победом однесу сва три бода и тако се пласирају у већи ранг такмичења, али су гости из Сталаћа, поготком Николе Томашевића из пенала у 34. минуту меча дошли до предности. Само пар минута касније, у 41. минуту, играч Маренова Никола Миловановић успео је да изједначи па се на одмор отишло са резултатом 1:1.

У другом делу меча обе екипе су покушавале да дођу до предности, па је у 55. минуту био виђен још један погодак у корист домаћих, који је иначе поништен због офсајда, тако да је овај меч завршен резултатом који је био и на полувремену.