Categories: Спорт

Школа фудбала ФК Млади Радник стартује од пролећа

Фудбалски клуб Млади Радник из Бачине ових дана оснива своју школу фудбала, а према речима бившег фудбалера овог клуба, а ускоро тренера Марка Радовановића у Младом Раднику жељно ишчекују пролеће које ће донети радост клинцима из Бачине и околних места.

Младе фудбалере очекује пионирска лига општине Варварин, уз неколико пријатељских утакмица. За директора школе постављен је истакнути спортски радник Раде Јаковљевић Јокер, док ће функцију тренера обављати дугогодишњи играч клуба из Бачине и ФК Варварина Марко Радовановић.

Млади и перспективни тренер ове године похађа тренерску школу за стицање УЕФА Б међународне лиценце, а у изјави за наш портал наводи да ће се са клинцима узраста од 6 до 12 година радити 3 до 4 пута недељно, уз напомену да родитељи неће имати према школи никакве финансијске обавезе.

“Учинићемо све да наша деца крену стопама репрезентативаца Србије и наставе са каријерама најлепше споредне ствари на свету. ИГРАЈ ФУДБАЛ, БУДИ СРЕЋАН”, поручује Радовановић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

“Фестивал кошарке” у Спортском центру “Темнић” овог викенда

Хала спортова Спортског центра “Темнић” у Варварину биће овог викенда место окупљања младих кошаркашких талената,…

Опширније
Categories Спорт

Одбојкашки спектакл 17. септембра у Варварину: ЖОК “Напредак 037” дочекује екипу “Борца” из Чачка

Љубитеље одбојке у Варварину у среду, 17. септембра, очекује прави спортски спектакл. У Хали спортова…

Опширније
Categories Спорт

На стадиону Темнића 20. и 21. септембра “Варварин куп 2025”

У организацији Школе фудбала “Калчо”, у суботу и недељу, 20. и 21. септембра, на стадиону…

Опширније