Темнић 1924 без бодова у Врању, Сибиновић пропустио шансу, Сурака једини стрелац на мечу

У последњој утакмици 4. кола Прве лиге Србије, пред око 600 гледалаца на стадиону Памучног комбината “Јумко” у Врању, фудбалери Темнића 1924 изгубили су од Динама са 1:0 (0:0).

У првом полувремену утакмице играло се углавном по средини терена, без великих шанси за обе екипе. Већ на самом старту другог дела игре фудбалер Темнића 1924 Предраг Лука дугом лоптом упошљава Сибиновића који није успео да лопту убаци у мрежу домаћих, док у 66. минуту игре интернационалац из Гане у дресу Динама Закарио Сурака снажно шутира према голу Јокића и лопта улази у мрежу за коначни резултат овог меча.

Након две победе и два пораза Темнић 1924, са само три бода мање од првопласиране екипе, заузима 11. позицију на табели Прве лиге Србије, а већ идућег викенда изабраници Радмила Раце Јовановића дочекују у Крушевцу екипу Будућности из Добановаца.