Трајал у Крушевцу победио екипу Железничара из Панчева

Крушевачки Трајал у последњој утакмици 18. кола Прве лиге Србије, на домаћем терену, победио је екипу Железничара из Панчева са 1:0 и тако остварио трећи застопни тријумф на стадиону “Младост”.

Утакмица у првом полувремену није била интересантна, али у другом је била знатно занимљивија. Трајал је боље започео игру после одмора и већ у 54. минуту Игор Савић је затресао противничку мрежу, после одличног сналажења у надметању са одбраном Панчеваца.

Гости су претили домаћину преко Голубовића, пре гола Трајала, а касније је чисту шансу прокоцкао Миросављев. Шутирали су Ђорђевић и Петровић из Железничара и два пута Предраг Павловић код Гумара, али је резултат остао непромењен.

Шеф Трајалове струке Миљојко Гошић може бити задовољан издањем своје екипе против знатно боље позиционираног противника на табели. Трајал је засео на десето место, а Железничар је доживео пораз после девет кола и остао трећи на прволигашкој лествици.

Стратег Панчеваца Томислав Сивић је доживео први пораз после стартне утакмице у првенству Инђији (4:1 за истоимени тим).