Categories: Спорт

Треће место за варваринске атлетичаре на Окружном такмичењу

На Атлетском стадиону у Крушевцу, у организацији Савеза за школски спорт града Крушевца, одржано је Окружно такмичење у атлетици за ученике средњих и основних школа. У конкуренцији 82 млада атлетичара ученици Средње школе Варварин освојили су екипно треће место.

Атлетичари средњошколског и школског узраста надметали су се у тркачким дисциплинама, бацању вортекса, бацању кугле, скоку у вис и скоку у даљ, а најбољи са овог такмичиће се на Међуокружном такмичењу у Крушевцу, на пролеће 2019. године.

Кад су у питању успеси варваринских атлетичара, у дисциплини скок у вис треће место освојили су Александра Ристић и Александар Миленовић, а исти резултат постигли су у дисциплини штафета 4*100 метара ученици Немања Столић, Немања Марковић, Давид Јеремић и Александар Миленовић, које је предводила професор физичког васпитања Снежана Васић Васке.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

VIII Међународни рапид турнир “Рокада Варварин 2026”: “Шах је мост који спаја људе за читав живот”

У Спортском центру “Темнић” у Варварину одржан је VIII Међународни рапид турнир “Рокада Варварин 2026”,…

Опширније
Categories Спорт

Напредак дочекује Спартак ЖК из Суботице: Под Багдалом се игра дерби зачеља

Напредак у 25. колу шампионата, у недељу (15:30 часова) дочекује Спартак ЖК из Суботице. Улаз…

Опширније
Categories Спорт

Напредак изгубио од Радника у Сурдулици, несрећан пораз у финишу утакмице

Напредак је несрећно изгубио од Радника у Сурдулици (1:2). Одличан почетак, експресно вођство, које је…

Опширније