Трећи дан Турнира Месних заједница у малом фудбалу, победе Залоговца и Бошњана, Варварин и Избеница поделили бодове

Утакмицама другог кола Група А, Б и Ц настављен је Турнир Месних заједница општине Варварин у малом фудбалу. Вечерас су славиле екипе Месних заједница Бошњане и Залоговац, док су екипе Варош Варварина и Избенице ремизирале и поделиле бодове. Бошњане је савладало Мареново минималним резултатом – 1:0, Варварин и Избеница су одиграли 3:3, док је Залоговац надмоћно савладао екипу Доњег Катуна резултатом 5:0.

Први дуел су одиграле екипе Месних заједница Бошњане и Мареново, није виђено много голова, само један, а славили су Бошњанци поготком Филипа Василијевића за коначних 1:0. Виђено је доста шанси, са обе стране, али лопта, једноставно, није хтела да пронађе пут до мреже супарничке екипе.

Други вечерашњи меч је био неизвеснији и интересантнији за гледаоце, повела је екипа Месне заједнице Избеница преко Николе Јаковљевића, изједначење екипи Варош Варварина обезбедио је Милош Петковић, а преокрет је донео Дејан Јанковић и полувреме је завршено резултатом 2:1 у корист екипе из Варош Варварина. На старту другог полувремена резултат је повећао, поново, Дејан Јанковић, а онда су се Избеничани разиграли, прво је резултатски заостатак умањио Милош Марјановић, а само минут пре краја меча Милан Воштић изједначио и обезбедио бод за Избеницу поставивши коначних 3:3.

На крају треће вечери Турнира Месних заједница општине Варварин снаге су одмерили Залоговац и Доњи Катун. Екипа Месне заједнице Залоговац је повела после пет минута игре преко Владана Илића, уследила су затим два гола Далибора Милановића, а у листу стрелаца су се уписали и Стефан Ћирић и Виктор Ћирић. Имала је и екипа из Доњег Катуна неколико добрих шанси, али је резултат до краја остао 5:0 у корист Залоговаца.

Четвртог дана Турнира Месних заједница општине Варварин у малом фудбалу су на програму још три утакмице, у 20:00 часова снаге ће одмерити екипе Горњег Катуна и месних заједница Горњег Темнића, за 20:50 заказан је дуел између Обрежа и Бачине, а у 21:40 снаге ће одмерити екипе из Орашја и Села Варварин.

Организатор Турнира је Спортски савез Варварин, под покровитељством општине Варварин.