Четврти дан Турнира Месних заједница у малом фудбалу: Горњи Катун и Обреж немилосрдни према противницима, велика борба Орашја и Села Варварин за бодове

Четврте вечери Турнира Месних заједница општине Варварин у малом фудбалу публика је присуствовала правој голеади, екипе су се разиграле, а виђен је чак 21 гол за сат и по времена игре. Екипе Месних заједница Горњи Катун и Обреж биле су немилосрдне према својим противницима из Горњег Темнића и Бачине и славиле резултатима 8:1, док је највећа борба вођена између екипа МЗ Орашје и Село Варварин где су Орашани славили поготком у последњем минуту игре.

У првом мечу четвртог дана Турнира састали су се Горњи Катун и екипе састављено од становника шест Месних заједница Горњег Темнића. Од самог старта су Горњокатунци кренули силовито, повели су поготком Стефана Сврзића, затим је два пута заредом мрежу екипе Горњег Темнића затресао Никола Којић, наставио је Стефан Сврзић још два пута, затим је прецизан био Стефан Којић, након њега Раде Петронијевић, а онда још једном Стефан Којић. Затресао је Стефан Сврзић и четврти пут на овом мечу мрежу, али погрешну, свог тима, тако да је после 30 минута игре славила екипа Горњег Катуна резултатом 8:1.

Истим темпом стартовао је и други вечерашњи дуел. Екипа Месне заједнице Обреж повела је голом Илије Влајковића Томића, предност је дуплирао Александар Обрадовић, затим се у листу стрелаца уписао и Петар Матић, а онда још једном Илија Влајковић Томић. Екипа из Бачине је смањила предност на старту другог полувремена преко Немање Ћирића, затим су уследила два гола Давида Јеремића у корист екипе из Обрежа, док је на самом крају сусрета, у року од десетак секунди, два гола постигао и Драган Рајковић и тако поставио коначан резултат 8:1.

Последњи меч је до самог краја био неизвестан, током првог полувремена дуела између екипа Месних заједница Орашје и Село Варварин, публика није имала прилику да види ни један гол, упркос доброј и борбеној игри обеју екипа. Орашани су, ипак, повели у 5. минуту другог полувремена поготком Николе Николића, а онда је уследила велика борба која је пар минута касније довела до изједначења голом Стефана Петковића. Игор Давидовић је пропустио шансу за вођство два минута пре краја игре када је шутирао са девет метара, али је ипак исправио грешку и донео победу свом тиму и прво место на табели Групе Ц двадесетак секунди пре краја сусрета.

Турнир Месних заједница општине Варварин наставља се и у недељу, са почетком од 21:00 час снаге ће одмерити екипе Месних заједница Бошњане и Бачина, за 21:50 заказан је дуел између Горњег Катуна и Доњег Катуна, а у 22:40 снаге ће одмерити Месна заједница Залоговац и екипа састављена од Месних заједница Горњег Темнића.