Трстеничани освојили нове бодове

У другом првенственом колу Српске лиге Исток фудбалери Трстеника ППТ савладали су минималним резултатом 1:0 екипу Будућност из Поповца. Сусрет је пратило 250 гледалаца, меч је водио главни арбитар Јован Недељковић из Лесковца.

Три нова и значајна бода Трстеничанима донео је Минаковић у 2. минуту ударцем главом после центаршута Мајдевца из корнера. Који минут касније Трстеничанин Смиљковић главом шаље лопту поред стативе, док је Мајдевац исто тако у 13. минуту пропустио идеалну прилику да повећа вођство свога тима.

Имали су у финишу и гости из Поповца свој део игре, али су и они били непрецизни. Домаћи су пред крај утакмице погодили пречку гостујућег голмана Милановића, а две исто тако повољне прилике пропустили су да реализују Смиљковић и Мајдевац.

Минимална, али вредна и важна победа Трстеника ППТ који се тренутно налази на 6. месту табеле Српске лиге Исток са 4 освојена бода. Идућег викенда Трстеничани гостују у Параћину код екипе Јединства где очекују повољан резултат.