Categories: Друштво

Удружење жена “Дар” и 2023. годину започело хуманитарним акцијама

Удружење жена “Дар” из Бошњана наставља и у 2023. години са хуманитарним активностима, а једна од првих акција у овој години је и посета Дому за децу и омладину “Јефимија” у Крушевцу где су представнице удружења уручиле поклоне штићеницима ове установе која пружа услуге домског смештаја деци.

“Већ традиционално припремили смо дарове поводом божићних и новогодишњих празника како би смо усрећили најмлађе, који се и највише радују празницима. Ове године поклоне смо даривали Дому за децу и омладину “Јефимија” у Крушевцу и желела бих да се захвалим свим чланицама на учешћу у овој хуманитарној акцији”, поручила је Јелена Марковић, председница Удружења жена “Дар”.

Ово Удружење у 2022. години реализовало је бројне активности, како из области хуманитарног рада, тако и из области здравства и социјалне заштите кроз разна предавања еминентних стручњака.

5 1 оцена
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Инфраструктура као приоритет: Уређују се улице и путеви у варваринским селима

У Месној заједници Доњи Катун, на подручју општине Варварин, у току су радови на уређењу…

Опширније
Categories Друштво

Комесаријат за избеглице и миграције и Општина Варварин настављају подршку избегличким и расељеним породицама

У сарадњи Комесаријата за избеглице и миграције Републике Србије и Општине Варварин настављене су активности…

Опширније
Categories Друштво

Континуирана брига о избеглим и интерно расељеним лицима

Седамнаест избеглих и интерно расељених породица са територије општине Варварин добило је по 2,8 метара…

Опширније