Categories: Туризам

Ускоро нови хотел у краљици континенталног туриза

Према речима надлежних у општини Врњачка Бања, ускоро ће се градити нови хотел “Беладона” на површини од 2.174,90 квадратних метара и имаће 20 апартмана.

Према урбанистичком пројекту, у првом сутерену биће смештен СПА центар и две апартманске јединице, а остале етаже, осим повученог спрата, где је предвиђен неки други садржај, биће искључиво за смештај апартмана различитих структура.

Хотелска конструкција биће изведена комбинацијом чврстих и стандардних грађевинских материјала, а оно што ће бити упечатљиво у изгледу овог хотела биће комплетно уређене спољашње површине од природног камена, сазнајемо у општини Врњачка Бања.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Туризам

Туристичка организација Крушевац на сајму у Солуну: Представљање туристичких потенцијала и договор о унапређењу сарадње

Један од најзначајнијих међународних сајмова туризма у овом делу Европе – 40. јубиларни сајам “Philoxenia…

Опширније
Categories Туризам

Специјална болница “Меркур” представила бањски туризам на “Tirana International Fair 2025”

На националном штанду Србије, тим Специјалне болнице “Меркур” представио је своје услуге у области бањског…

Опширније
Categories Туризам

У Трстенику одржан 12. Сајам лова, риболова и сеоског туризма

У Хали спортова у Трстенику одржан је 12. Сајам лова и риболова, који је и…

Опширније