Варваринац освојио трактор на 86. Међународном сајму пољопривреде

У Новом Саду се од 11. до 17. маја одржава 86. Међународни пољопривредни сајам који је обишло и око 200 пољопривредника са територије општине Варварин. Посетиоци Новосадског сајма и ове године су учествовали у наградној игри, а једна од главних награда долази и у Варварин.

Имена три најсрећнија посетиоца Сајма извучена су данас, док ће награде добитницима званично бити уручене у петак, 17. маја, последњег дана 86. Међународног пољопривредног сајма.

Пнеуматска сејалица “ÖZDÖKEN VPHE-D4”, коју поклања ВГП, отишла је у Ковачицу, а користиће је Јан Злох, Слободан Крстић из Варварина добитник је трактора “Џон Дир 5045 2WD”, дародавца “КИТЕ Д.О.О.”, док је добитник трактора “Беларус 82.1”, поклон “Агропанонке”, Пал Чипак из Јаше Томића.

5 1 оцена
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Економија

17. Пољопривредни сајам и Сајам сеоског туризма 4. октобра у Крушевцу

У организацији Града Крушевца и Туристичке организације, у суботу, 4. октобра, на Кванташкој пијаци биће…

Опширније
Categories Економија

Минимална плата у Србији достигла 500 евра, плате у здравству и просвети значајно увећане

Од 1. октобра, запослени у здравству и просвети у Србији добили су ванредно повећање плата…

Опширније
Categories Економија

Министарство привреде покреће програм за подршку младим предузетницима у општинама са негативним демографским кретањима

Министарство привреде у сарадњи са Фондом за развој Републике Србије покреће нови програм који има…

Опширније