Categories: Друштво

Асфалтиране две улице у Карановцу и Залоговцу

У току ове недеље завршени су радови на асфалтирању две улице на територији општине Варварин и то у насељеним местима Залоговац и Карановац. Према речима члана Општинског већа Дејана Милановића, у Залоговцу је асфалтирана Срндаљска улица у дужини од 400 метара, док је у Карановцу асфалтирана деоница дуга 250 метара.

Што се тиче радова у Срндаљској улици у Залоговцу, Милановић истиче да су у тој улици прво постављени ивичњаци, да би пре два дана екипе предузећа “Крушевацпут” А.Д. одрадиле и завршне радове на асфалтирању ове улице.

Иначе, средства за асфалтирање ових улица обезбеђена су из буџета општине Варварин, вредност радова у Залоговцу је око 5 милиона динара, док је на асфалтирању улице у Карановцу потрошено око 2 милиона динара.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

У Расаднику асфалтиране улице Кнеза Милете Радојковића и Вука Караџића

Завршни радови на асфалтирању улица Кнеза Милете Радојковића и Вука Караџића у насељу Расадник, које…

Опширније
Categories Друштво

Удружење пензионера Крушевца отворило летњу башту: Инвестиција од 5 милиона динара

Удружење пензионера Града Крушевца свечано је отворило летњу башту на површини од око 4,5 ара,…

Опширније
Categories Друштво

Нова улагања у спортску инфраструктуру и игралишта у општини Ћићевац

Општина Ћићевац наставља да улаже у развој спортске инфраструктуре и садржаја за најмлађе, како би…

Опширније